Rebel Rising
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebel Rising

forum allianse Rebel Rising
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 ustanovitev nove alianso oz. podružnica

Go down 
+12
Fidel
bafo
r00t
tormentor666
MadMaxxx
Helios
l33t
LL-LipovList
VanWilder
sebek
Rage_
gorjanc-
16 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2

Ali ste za podružnico te alianse?
DA
ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Vote_lcap25%ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Vote_rcap
 25% [ 5 ]
NE
ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Vote_lcap75%ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Vote_rcap
 75% [ 15 ]
Skupaj glasov : 20
 

AvtorSporočilo
bafo
revni kmetovalec



Število prispevkov : 23
Join date : 11/02/2008
Age : 34
Kraj : Ptuj

ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Icon_minitimePon Apr 14, 2008 12:19 am

r00t je napisal/a:


pa kot je že leet napisal, važno je sodelovanje, ne pa število v aliansi

Sem proti krilu, strinjam pa se z l33t-om in r00t-om
Nazaj na vrh Go down
Fidel
Osama Bin Laden
Fidel


Število prispevkov : 206
Join date : 23/01/2008

ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Icon_minitimePon Apr 14, 2008 12:47 am

proti, kot sem bil že prvič...
ENostavno je brez veze trenutno kaj takega delat. Mogoče kasneje, ko se bodo ruralna področja na obrobju travian mape malo bolj razvila in bo na obzorju prihod natarjev je kaj takega smiselno, da mogoče poberemo kakšno alianso, ki se je tam že razvila in ji ponudimo roko Smile
Nazaj na vrh Go down
siki
Napoleon Bonaparte



Število prispevkov : 1513
Join date : 20/01/2008

ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Icon_minitimePon Apr 14, 2008 12:48 am

Mene se tudi krilo se ne zdi potrebno. In pa VanWilder, hvala za zaupanje. Smile
Nazaj na vrh Go down
Rage_
Napoleon Bonaparte
Rage_


Število prispevkov : 593
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Asgard

ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Icon_minitimePon Apr 14, 2008 12:50 am

hehe ja
samo vodja necesa pa jaz nebi bil.. se svoje skupine 15c ne morm vodt kaj sele kej druzga :S

pa ce bi bla krila bi mogla bit naveza l33t - sebek -vanwilder
Nazaj na vrh Go down
VanWilder
mama admin
VanWilder


Število prispevkov : 605
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Zgornja Kungota (okoliš MB)

ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Icon_minitimePon Apr 14, 2008 1:04 am

Rage_ je napisal/a:
hehe ja
samo vodja necesa pa jaz nebi bil.. se svoje skupine 15c ne morm vodt kaj sele kej druzga :S

pa ce bi bla krila bi mogla bit naveza l33t - sebek -vanwilder

nikol nebi hotel imeti lastne alianse in jo voditi, mi že sodelovanje preveč časa vzame, vsaka čast Sebek-u ter l33t-u mislim da si zaslužita pohvale. off topic čeprav v real life sta na cajte prava pesa off topic
Nazaj na vrh Go down
l33t
ata admin
l33t


Število prispevkov : 1639
Join date : 19/01/2008
Age : 38
Kraj : Where trance is

ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Icon_minitimePon Apr 14, 2008 1:22 am

zdaj sem pes ja ko pa ti plačam pivo al pa bowling pa sem tvoji najbolši kolega fyou
blush saj drugače mam jaz tebe tud rad sploh kdaj drunk friends drunk blush čeprav zadnje čase je bolj malo časa samo še pride poletje in zrče tak da bomo nadoknadli cheers
Nazaj na vrh Go down
https://zerosz.slovenianforum.com
sebek
Glavni köh
Glavni köh
sebek


Število prispevkov : 908
Join date : 19/01/2008
Age : 43
Kraj : Vršnik (okolica MB, okolica Kungote)

ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Icon_minitimePon Apr 14, 2008 9:26 am

VanWilder je napisal/a:
Rage_ je napisal/a:
hehe ja
samo vodja necesa pa jaz nebi bil.. se svoje skupine 15c ne morm vodt kaj sele kej druzga :S

pa ce bi bla krila bi mogla bit naveza l33t - sebek -vanwilder

nikol nebi hotel imeti lastne alianse in jo voditi, mi že sodelovanje preveč časa vzame, vsaka čast Sebek-u ter l33t-u mislim da si zaslužita pohvale. off topic čeprav v real life sta na cajte prava pesa off topic

Ta tsavek si bom pa na sobo-vhodne vrate prepiso, da slučajno ne bom pozabo!!
Nazaj na vrh Go down
Hava.
Joan of arc
Joan of arc
Hava.


Število prispevkov : 511
Join date : 31/01/2008
Age : 41
Kraj : Ljubljana

ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Icon_minitimePon Apr 14, 2008 1:45 pm

tudi sama se še zelo dobro spomni slonooba in njegove polomije z ustanovitvijo krila zero*sz...

mislim, da je še prezgodaj za kaj takega, moramo najprej poštimat določene stvari znotraj naše alianse, preden ustanavljamo krilo, ki bi po mojem mnenju pomenilo veliko obremenitev za matično alianso.

sem pa tudi mennja, da ni potrebe po nekih čustvenih izpadih ob takih temah, sej lahko vsi mirno povemo, kaj si mislimo.
Nazaj na vrh Go down
bago
hlapec



Število prispevkov : 13
Join date : 11/04/2008

ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Icon_minitimePon Apr 14, 2008 10:49 pm

Jaz sem sicer nov v tej aliansi, samo mislim pa, da če ni prevelikega navala nima smisla deliti alianse! Vprašanje je kdo bo to alianso branil? Če bi postala del nas smo mi odgovorni za njen obstoj in jo moramo tudi zaščititi!

Po moje je boljše pokriti to alianso in morda pridobiti kakšnega zaneslivega zaveznika!!
Nazaj na vrh Go down
Temari
podložnik
Temari


Število prispevkov : 38
Join date : 22/03/2008
Age : 45

ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Icon_minitimeTor Apr 15, 2008 6:51 am

Kljub temu, da sem tu še dokaj "frišna", sem odločno proti ustanavljanju novega krila. Vem, kaj se lahko zgodi in niti slučajno nisem pri volji tega podoživljat.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
ustanovitev nove alianso oz. podružnica
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rebel Rising :: Splošno :: Predloge,pohvale,kritike-
Pojdi na: