Rebel Rising
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebel Rising

forum allianse Rebel Rising
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 ustanovitev nove alianso oz. podružnica

Go down 
+12
Fidel
bafo
r00t
tormentor666
MadMaxxx
Helios
l33t
LL-LipovList
VanWilder
sebek
Rage_
gorjanc-
16 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next

Ali ste za podružnico te alianse?
DA
ustanovitev nove alianso oz. podružnica Vote_lcap25%ustanovitev nove alianso oz. podružnica Vote_rcap
 25% [ 5 ]
NE
ustanovitev nove alianso oz. podružnica Vote_lcap75%ustanovitev nove alianso oz. podružnica Vote_rcap
 75% [ 15 ]
Skupaj glasov : 20
 

AvtorSporočilo
gorjanc-
hlapec
gorjanc-


Število prispevkov : 13
Join date : 12/02/2008
Age : 32
Kraj : bled(gorje)

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 10:04 pm

em ja tko je zej an mal sm gledov in ns je že velik v tej aliansi...ali ste mogoče za podružnico...jst bi šu vn pa ustanovu podružnico RAWR...pač bi dal unm k hočjo možnost da pridejo...ponavljam da ne bo tako kot prejšnic k smo se dogovarjal SAMO JST GREM VN...zej me pa zanimajo vaša mnenja oz. komentarji
Nazaj na vrh Go down
http://www.martin.gorje.net
Rage_
Napoleon Bonaparte
Rage_


Število prispevkov : 593
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Asgard

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 10:25 pm

oh here we go again
slonob sindrom razasaja se vedno po tem forumu Very Happy
Nazaj na vrh Go down
sebek
Glavni köh
Glavni köh
sebek


Število prispevkov : 908
Join date : 19/01/2008
Age : 43
Kraj : Vršnik (okolica MB, okolica Kungote)

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 10:26 pm

Jas sem definitivno proti. Če pa že se bo delala, pa z njo nobenega pakta al zavezništva, ker itak že mamo sami dovolj problemov, ne da bi še mogli na več ljudi pazit.
Nazaj na vrh Go down
sebek
Glavni köh
Glavni köh
sebek


Število prispevkov : 908
Join date : 19/01/2008
Age : 43
Kraj : Vršnik (okolica MB, okolica Kungote)

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 10:27 pm

Rage_ je napisal/a:
oh here we go again
slonob sindrom razasaja se vedno po tem forumu Very Happy

Vedno bo tak veš.
Nazaj na vrh Go down
VanWilder
mama admin
VanWilder


Število prispevkov : 605
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Zgornja Kungota (okoliš MB)

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 10:31 pm

zakaj bi nam prišlo prav kaj takega, avtomatsko ko pride do večih podružnic postaneš tarča drugih alians, ker s tem hočeš neko čudno gesto širit aja pa še to, da glede na prejšnje izkušnje je to zelo dobro se izcimilo, no kaj pravijo drugi da vidimo.

jaz zelo proti
Nazaj na vrh Go down
sebek
Glavni köh
Glavni köh
sebek


Število prispevkov : 908
Join date : 19/01/2008
Age : 43
Kraj : Vršnik (okolica MB, okolica Kungote)

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 10:32 pm

Pa še to, tisti, ki glasujejo in ne napišejo komentarja so ene velike pizde!
Naj se točno ve, gdo je za in gdo proti!!
Nazaj na vrh Go down
Rage_
Napoleon Bonaparte
Rage_


Število prispevkov : 593
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Asgard

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 10:37 pm

Jaz sem dejansko za podruznico.. ampak ce bi bil sposoben vodja ki mu zaupam 100posto, te podruznice, in forum enotni za nas in za njih.. v tem primeru ja

v primeru da je pa gorjanc al kaj je ze leader pa ni sans

ker sprijaznmo se endgamea brez 100procentno zanesljivga winga ne bomo docakali, bolj ko bomo sli dlje v igro slabse bo, ker slej ko prej bojo nasi zavezniki postali sovrazniki


Nazadnje urejal/a Rage_ Ned Apr 13, 2008 10:38 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
LL-LipovList
Napoleon Bonaparte
LL-LipovList


Število prispevkov : 617
Join date : 28/02/2008
Age : 30
Kraj : Na sončni strani alp

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 10:38 pm

PROTI lol! uredu?

kr pač več k ns je slabš je..
Nazaj na vrh Go down
l33t
ata admin
l33t


Število prispevkov : 1639
Join date : 19/01/2008
Age : 38
Kraj : Where trance is

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 10:46 pm

jaz sem tud zaenkrat proti ker še ta alliansi ni pošlihtana tako kot bi mogla bit tudi nekega navala ni na sz ,da bi se nam pridružli(beri igralci ki bi dejansko kaj imeli od njih).

aja pa še za vse ki ste tako ostro reagirali proti gorjancu dajte no....ok da poveste svoje mnenje samo ne na tak način.
Nazaj na vrh Go down
https://zerosz.slovenianforum.com
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 10:54 pm

Tudi jaz sem proti. Mislim, da zaenkrat še ni takega navala, da bi vsaj za silo napolnili krilo. Ker prejšnjič je bilo tudi tako, potem je bilo pa v krilu 8-10 ljudi in je samo životarilo, na forumu niso napisali niti enega posta itd. Sad

Je pa treba vedet da nikomur ne moremo preprečiti, če želi imeti svojo alianso. Gorjanc, z moje strani ne bo nobenih zamer če boš odšel na svoje, dokler ne boš na veliko novačil igralcev za istop iz RAWR in boženedaj da se izve da je šla ena sama informacija od tukaj preveč naprej. Sad Pa pač - samo da se štekamo - če greš ven na svojo željo, potem tudi mi nismo obvezani nujno sklepati zavezništev in paktov.
Nazaj na vrh Go down
Rage_
Napoleon Bonaparte
Rage_


Število prispevkov : 593
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Asgard

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 10:57 pm

dej dej se zrtev igras aktiven si postal sele danes ko je prisel msg od l33ta za tisto temo.. zej bi pa vsi kr naenkrat poste odpiral pa nevemkaj
pa leader bi moral poznati zadeve ter met izkusnje in biti aktiven.. kar pa pomojem mnenju nisi.. samo zato sem proti tvojemu predlogu

edit porkamadona se napisat ne morm do konca pa ze zginjajo zadeve

ps ja nataknjen sem danes
Nazaj na vrh Go down
gorjanc-
hlapec
gorjanc-


Število prispevkov : 13
Join date : 12/02/2008
Age : 32
Kraj : bled(gorje)

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 10:58 pm

rage_ dobr me ne maraš jst sem dal predlog povedov si svoje mnenje in to je to...ni pa treba pretiravat...mogoče neveš sm že imu načes eno alianso pa nm je čist dobr šlo...samo poj zaradi moči sm prestopu če me pa tko neprenašaš mi pa povej bom šu pa vn an
Nazaj na vrh Go down
http://www.martin.gorje.net
l33t
ata admin
l33t


Število prispevkov : 1639
Join date : 19/01/2008
Age : 38
Kraj : Where trance is

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 10:59 pm

jah glej tako je nemoreš pričakovat ,da ti bomo pustili ustanovit krilo glede na to ,da nisi pokazal dobenega sodelovanja v alliansi.Poleg tega pa ne vidimo razloga zakaj bi ustanovii krilo nisi navedel dobenega pametnega razloga.edini razlog ki si ga navedel je da bi ti rad imel svojo allianso.
Nazaj na vrh Go down
https://zerosz.slovenianforum.com
MadMaxxx
Napoleon Bonaparte
MadMaxxx


Število prispevkov : 787
Join date : 19/01/2008
Age : 39
Kraj : Spodnji Gasteraj

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 11:01 pm

moje mnenje je takšno da za vodjo podružnice mora bit nekdo ki se je do zdaj dokazal da je sposoben vodit podružnico, potem je tukaj da s podružnico ne smemo pridobivat spet članov ki bi bili dosti nižji kot je v praksi že sedaj. Če se ustvari krilo mora bit vsaj na začetku in vsaj na papiru zase, ker drugače se izčrpava igralce ki najbolj delajo na obrambi ter s tem celotno alianso
Nazaj na vrh Go down
sebek
Glavni köh
Glavni köh
sebek


Število prispevkov : 908
Join date : 19/01/2008
Age : 43
Kraj : Vršnik (okolica MB, okolica Kungote)

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 11:01 pm

Rage_ je napisal/a:
dej dej se zrtev igras aktiven si postal sele danes ko je prisel msg od l33ta za tisto temo.. zej bi pa vsi kr naenkrat poste odpiral pa nevemkaj
pa leader bi moral poznati zadeve ter met izkusnje in biti aktiven.. kar pa pomojem mnenju nisi.. samo zato sem proti tvojemu predlogu

edit porkamadona se napisat ne morm do konca pa ze zginjajo zadeve

ps ja nataknjen sem danes

eNO PIVCE ZA ŽIVCE IN SVET ŽE ZGLEDA LEPŠE!!
Nazaj na vrh Go down
gorjanc-
hlapec
gorjanc-


Število prispevkov : 13
Join date : 12/02/2008
Age : 32
Kraj : bled(gorje)

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 11:02 pm

sam zej pa nevem a sm jst slep a kva mi je, zej zato k sm odpru to temo in pač hotu zvedt če ste zato sm jst tist k je vse zej kriv pa nesodelovanje pa nevem kaj...prost ampak v aliansi ns je 59 če se ne motm...nočm se sploh več prepirat dost mam...pač vidm da nau nč iz tega prov np
Nazaj na vrh Go down
http://www.martin.gorje.net
l33t
ata admin
l33t


Število prispevkov : 1639
Join date : 19/01/2008
Age : 38
Kraj : Where trance is

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 11:08 pm

Ja normalno da se bo sodelovanje gledalo nemoreš kar tako enemu pustit da bo krilo naredil ,ko do sedaj še ni naredil za to allianso praktično nič.

zapiram to temo ker nima smisla da bi se naprej diskutiralo.

Edit: še bo odprta kakšen dan če še kdo hoče kaj napisat

pa še to število članov sploh ni pomebno raje sem v alliansi z 30 ki sodelujejo med seboj v vsem ko pa v alliansi z 2 krilami in dela vsak po svoje


Nazadnje urejal/a l33t Ned Apr 13, 2008 11:12 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
https://zerosz.slovenianforum.com
VanWilder
mama admin
VanWilder


Število prispevkov : 605
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Zgornja Kungota (okoliš MB)

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 11:10 pm

off topic možne vodje podružnice v mojem imenu katere niti nočem sam pač za foro
rage_ : če bi on imel bi vsi igralci morali vsaj enkrat na dan nekoga totalno razbit
helios : igralci bi živeli v lepotah sveta bi bila pa zelo aktivna vodja
l33t : se ne sme zgodit
sebek : zelo težko
madmaxxx: terorizem bi vladal še v aliansi
siki : helios bi bila pri njem na kavici propade krilo

drugi pa žal so mal premalo dokazi v mojih očeh za vodjo lastnega krila.
off topic
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 11:12 pm

Hvala za kompliment in zaupanje. Embarassed Drugače pa nimam namena trenutno na svoje hodit, ker mi je tukaj več kot fajn. Wink
Nazaj na vrh Go down
MadMaxxx
Napoleon Bonaparte
MadMaxxx


Število prispevkov : 787
Join date : 19/01/2008
Age : 39
Kraj : Spodnji Gasteraj

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 11:13 pm

in v kakem smislu bi vladal terorizem???? lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
VanWilder
mama admin
VanWilder


Število prispevkov : 605
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Zgornja Kungota (okoliš MB)

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 11:15 pm

MadMaxxx je napisal/a:
in v kakem smislu bi vladal terorizem???? lol! lol!
ja pač neke sem mogo dat za tebe, pa deluješ mi tak terorizirana oseba
Nazaj na vrh Go down
MadMaxxx
Napoleon Bonaparte
MadMaxxx


Število prispevkov : 787
Join date : 19/01/2008
Age : 39
Kraj : Spodnji Gasteraj

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 11:17 pm

lol Terorizem smo izvajali samo na Artificialu lol! lol! lol! Sem pa bil glavni koordinator glede napadov na njega ja Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
tormentor666
Napoleon Bonaparte
tormentor666


Število prispevkov : 453
Join date : 23/01/2008
Age : 30
Kraj : Velenje

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 11:18 pm

js sem proti. vemo kak je blo ko je bla podruznica zero*sz xD
bolse da nas je 60 pa da smo usklajeni kot pa da nas je 120 pa da so potem nekateri odvisni od drugih ...(ce ve kdo ka mislem ^^)
Nazaj na vrh Go down
https://www.youtube.com
gorjanc-
hlapec
gorjanc-


Število prispevkov : 13
Join date : 12/02/2008
Age : 32
Kraj : bled(gorje)

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 11:27 pm

ja ok pomoje smo pršli do zaklučka... pač nebo podružnice...pa sory k sm vm cajt jemou
Nazaj na vrh Go down
http://www.martin.gorje.net
r00t
Napoleon Bonaparte
r00t


Število prispevkov : 375
Join date : 07/02/2008

ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitimePon Apr 14, 2008 12:05 am

lol gorjanc ne se sekirat, sam trenutno je res ta težava, da smo še preveč pod vplivom tistega kar je bilo pod slo noobom...

tak da zaenkrat čimbolj sodelujmo en z drugim v naši aliansi, potem pa bo šlo naprej... več kot je kril alianse, manj so povezani med seboj in ni težko kar naenkrat spremenit imena in se odcepit od koga...

pa kot je že leet napisal, važno je sodelovanje, ne pa število v aliansi (poglejte S&H ali SP)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





ustanovitev nove alianso oz. podružnica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ustanovitev nove alianso oz. podružnica   ustanovitev nove alianso oz. podružnica Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
ustanovitev nove alianso oz. podružnica
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rebel Rising :: Splošno :: Predloge,pohvale,kritike-
Pojdi na: