Rebel Rising
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebel Rising

forum allianse Rebel Rising
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 eni si pa upajo...

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Temari
podložnik
Temari


Število prispevkov : 38
Join date : 22/03/2008
Age : 45

eni si pa upajo... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: eni si pa upajo...   eni si pa upajo... Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 5:50 pm

Heh... kakšno sporočilo sem danes dobila:

"ej temari a veš da se tank iz naselja tank pretvarja da sta zaveznika če bi mni kaj taksga naredu bi mu polnega stisnu"

In grem pogledat kdo je ta "tank" ter vidim tole:

http://shrani.si/f/2G/13Q/3IjNRBaW/screenshot.png

Niti ne vem, kdo je to, nimam pojma, kdaj sem "odobrila" zaščito pubecu... v glavnem, nič jasno. Sem mu pa lepo napisala, da naj napis odstrani preden kontaktiram MHja. Sem pa v dilemi... ali naj "da bo ziher" pošljem še vso vojsko na obisk ali ne Very Happy

Kaj menite?
Nazaj na vrh Go down
sebek
Glavni köh
Glavni köh
sebek


Število prispevkov : 908
Join date : 19/01/2008
Age : 43
Kraj : Vršnik (okolica MB, okolica Kungote)

eni si pa upajo... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: eni si pa upajo...   eni si pa upajo... Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 6:18 pm

Ti jas povem-sploh se nima smisla z njim ukvarjat!Konec koncev ti dela samo reklamo, kar pa niti ni tak slabo!Drugega pa itak ni od tega NAPISA v njegovem profilu, tak da če mene vprašaš-pusti ga, ko ga j..e!Naj ma kaj kaj hoče napisano!KAke pomoči itak nikoli ne bo dobil!Enostavno ignoriraj to!Da ni ki kaka zanka!!!!!!
Nazaj na vrh Go down
LL-LipovList
Napoleon Bonaparte
LL-LipovList


Število prispevkov : 617
Join date : 28/02/2008
Age : 30
Kraj : Na sončni strani alp

eni si pa upajo... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: eni si pa upajo...   eni si pa upajo... Icon_minitimeČet Jul 10, 2008 9:11 pm

v profil napiš da so pod tvojo zaščito nasledni igralci (če sploh kdo je) pa jih napiš... drgač če bo kdo res pod tvojo zaščito, pol tega naujo jemal resno, če zdj oni misljo da je pod tvojo zaščito pa mu nč pomoči ne nudš Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Lanac
Napoleon Bonaparte
Lanac


Število prispevkov : 446
Join date : 19/01/2008
Age : 38
Kraj : Škofja Loka

eni si pa upajo... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: eni si pa upajo...   eni si pa upajo... Icon_minitimePon Jul 14, 2008 1:19 am

men se je isto nardil Very Happy prjatu od enga mojga soseda k sem ga skatapultiru za 100 pop vsak mesc je dal v profil da je pod mojo zščito Very Happy js sem dal pa v svoj da ni pa da naj ga kr napadajo Very Happy zdej ni več njegovega računa Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





eni si pa upajo... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: eni si pa upajo...   eni si pa upajo... Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
eni si pa upajo...
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rebel Rising :: Splošno :: Ropotarnica-
Pojdi na: