Rebel Rising
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebel Rising

forum allianse Rebel Rising
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 lep pozdrav

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Rejdz_
George Bush



Število prispevkov : 2
Join date : 26/05/2008
Age : 37
Kraj : Asgard

lep pozdrav Empty
ObjavljaNaslov sporočila: lep pozdrav   lep pozdrav Icon_minitimePon Maj 26, 2008 9:14 pm

sem nov igralec blablabla


pisirisibrisi nick Rage_
pa stare pravice temu nicku bi prosil Smile pamet luknjava do amena (do sedaj sem v roku enega leta zgubil gesla za 8 email naslovov ter 5 forumov, na temu ze drugic sam zej je blo se hujs ko sem se od mejla na kerem so gesla za na forume zgubil geslo jao)
Nazaj na vrh Go down
http://www.google.com
siki
Napoleon Bonaparte



Število prispevkov : 1513
Join date : 20/01/2008

lep pozdrav Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lep pozdrav   lep pozdrav Icon_minitimePon Maj 26, 2008 9:33 pm

Haha...ti si tud talent svoje sorte. Very Happy

Zakaj si pa ne omislis brskalnik, ki ti shranjuje gesla? Smile Sicer to ni priporocljivo, je pa zelo prirocno. Wink Moja Opera dela fenomenalno in misli namesto mene... Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Rejdz_
George Bush



Število prispevkov : 2
Join date : 26/05/2008
Age : 37
Kraj : Asgard

lep pozdrav Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lep pozdrav   lep pozdrav Icon_minitimePon Maj 26, 2008 9:38 pm

ej sej sem mel skos shranjena ampak par tednov nazaj me je na vsake 24-48 ur odjavilo iz foruma.. pa ne samo kle se na ene parih mam isti problem.. pa tudi opero uporabljam
Nazaj na vrh Go down
http://www.google.com
LL-LipovList
Napoleon Bonaparte
LL-LipovList


Število prispevkov : 617
Join date : 28/02/2008
Age : 30
Kraj : Na sončni strani alp

lep pozdrav Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lep pozdrav   lep pozdrav Icon_minitimePon Maj 26, 2008 10:06 pm

najbol je da maš dva gesla: 1 za take obične stvari, 1 pa za tak pro za razne bol pomembne stvari Very Happy tko amm jst
Nazaj na vrh Go down
Sub Zero
George Bush
Sub Zero


Število prispevkov : 8
Join date : 30/07/2008
Age : 40
Kraj : Žepovci

lep pozdrav Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Newcomer :)   lep pozdrav Icon_minitimeSre Jul 30, 2008 11:09 pm

Pozdravljeni sem novinec med vami in se veselim sodeovanja. bounce
Nazaj na vrh Go down
dejko
George Bush



Število prispevkov : 6
Join date : 30/07/2008

lep pozdrav Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lep pozdrav   lep pozdrav Icon_minitimeSre Jul 30, 2008 11:32 pm

jaz sem tudi novinc in se prav vsem zahvaljujem da ste mi dali to moznost da sem prisel v vaso alinso saj sem si ze od zacetka igranja zelel priti k vam in hvaa ker ste mi to omogocili

najvecje pohvale gredo igralco I33t ki je sprejel mene v alinso in sub zero-ta


prosil pa bi vas ce mi lahko pomagte zavzet kaksno naselje neega sem ze zavezl zdaj delam v CITY 2 sentorja je ze naredt vendar ne vem komo pa bi prosil ce bi se lahko kdo od vas jevil ce ima kaksnega VODJO/POGLAVARJA/SENATORJA hvala vsem skupaj
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





lep pozdrav Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: lep pozdrav   lep pozdrav Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
lep pozdrav
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Pozdrav vsem!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rebel Rising :: Splošno :: Ropotarnica-
Pojdi na: