Rebel Rising
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebel Rising

forum allianse Rebel Rising
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 novi igralec acc-trdic

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
trdic
podložnik
trdic


Število prispevkov : 31
Join date : 05/05/2008
Kraj : Domžale

novi igralec acc-trdic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: novi igralec acc-trdic   novi igralec acc-trdic Icon_minitimeČet Maj 22, 2008 11:58 pm

živjo! jst sm novi lastnik accaunta trdic! z trdicom sva bila dobra prijatelja in mi je reku da bo nehu igrt, po sm mu pa jst reku če mi da accaunt! no in tko sm tuki! ja kaj nej povem sm zlo resn igralc traviana gor visim na travianu sigurn dve ure na dan! izkušnje z aliansami mam tut biv sm rekruter v aliansi YNWA dokler ni propadla (pa ni zard mene) Wink tko da bom čim več sudelvov pr bunkerjih a če hočte kkšnga rekruterkja k vm bo mal cajta pršperu z nivimi člani npr. če bo kdo hotu not pridt da se bom pozanimu če ga farmajo kolk vojske ma pa tko! no ja dragč sm pa iz domžal (tisti k ne veste ke je to pejte na karto pogledat) Laughing ja pa če me bo kdo kej rabu je moj msn narat.tubica@hotmail.com
to je to če pa še kkšnga kej zanima nej pa kr vpraša!

LP
Nazaj na vrh Go down
Rage_
Napoleon Bonaparte
Rage_


Število prispevkov : 593
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Asgard

novi igralec acc-trdic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: novi igralec acc-trdic   novi igralec acc-trdic Icon_minitimePet Maj 23, 2008 1:01 am

nic ne bom rekel tiho pa tudi ne bom
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

novi igralec acc-trdic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: novi igralec acc-trdic   novi igralec acc-trdic Icon_minitimePet Maj 23, 2008 8:00 am

Malo po ovinkih v alianso, huh? Rolling Eyes Če ne gre na en način, gre pa na drugi...
Nazaj na vrh Go down
trdic
podložnik
trdic


Število prispevkov : 31
Join date : 05/05/2008
Kraj : Domžale

novi igralec acc-trdic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: novi igralec acc-trdic   novi igralec acc-trdic Icon_minitimePet Maj 23, 2008 9:56 am

ja lej nč po ovinkih ta accaunt trdic je pršu čist ne pričakovano!!! se opravičujem če sm pršu na tak način notr! sam mislm da slb igralc nism tko da kokr jst mislm da niste na nobeni izgubi! pa res prsežem da bom sodeloval kokr se bo dal z dušo in telesem Wink ne res lejte puste me not en mesec pa bote pol vidl rezultate!! LP
Nazaj na vrh Go down
sebek
Glavni köh
Glavni köh
sebek


Število prispevkov : 908
Join date : 19/01/2008
Age : 43
Kraj : Vršnik (okolica MB, okolica Kungote)

novi igralec acc-trdic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: novi igralec acc-trdic   novi igralec acc-trdic Icon_minitimePet Maj 23, 2008 10:13 am

Rage_ je napisal/a:
nic ne bom rekel tiho pa tudi ne bom

To je pa še najboljši komentar!! rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour
Nazaj na vrh Go down
sebek
Glavni köh
Glavni köh
sebek


Število prispevkov : 908
Join date : 19/01/2008
Age : 43
Kraj : Vršnik (okolica MB, okolica Kungote)

novi igralec acc-trdic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: novi igralec acc-trdic   novi igralec acc-trdic Icon_minitimePet Maj 23, 2008 10:15 am

Ne sej ni frke če mene vpraša gdo-sej pa se bo vidlo, kak bo delal (je sam isto napiso)! Aktivn je, to je včeraj dokazal! Tak da, če se bo lepo delalo, bo stvar super.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





novi igralec acc-trdic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: novi igralec acc-trdic   novi igralec acc-trdic Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
novi igralec acc-trdic
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Ikariam novi web game

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rebel Rising :: Splošno :: Obvestila-
Pojdi na: