Rebel Rising
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebel Rising

forum allianse Rebel Rising
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Ajde da vas vidimo

Go down 
+10
r00t
Korgoth
Fidel
LL-LipovList
tormentor666
Lineeek
Helios
siki
Hava.
Rage_
14 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
Lineeek
poglavar
Lineeek


Število prispevkov : 144
Join date : 31/01/2008
Age : 35
Kraj : Raće

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 12:06 am

Embarassed hehe Very Happy moram rečt, da mene tudi zanima kak v resnici zgledate Very Happy s tem south park creatorjem sem dobil pač okvirno sliko tolko da pač je nekaj Very Happy pa piknik sploh ni tak slaba ideja Smile
Nazaj na vrh Go down
Korgoth
revni kmetovalec
Korgoth


Število prispevkov : 26
Join date : 22/03/2008

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 12:07 am

Rage_ je napisal/a:
Ajde da vas vidimo - Page 2 Korgot

evo se korgoth Very Happy


Rage_ skor si me zadel ampak barvo oči si pa zelo falil glej levo v moj profil Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 12:08 am

Pomoje bi lahko šli v Zajčjo dobravo. Tam se da najet plac in kuharja da obrača roštilj, pijačo lahko pa svojo prinesemo. Je pa res, da bo potem moral vsak nekaj prispevati.

Korgoth je napisal/a:
Rage_ skor si me zadel ampak barvo oči si pa zelo falil glej levo v moj profil Very Happy
Hude oke! Wink
Nazaj na vrh Go down
Rage_
Napoleon Bonaparte
Rage_


Število prispevkov : 593
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Asgard

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 12:10 am

Prispevam 1000 preatorjanov pa 1ga senatorja!
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 12:12 am

A jih spečemo na žaru al ocvremo? rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour
Nazaj na vrh Go down
Hava.
Joan of arc
Joan of arc
Hava.


Število prispevkov : 511
Join date : 31/01/2008
Age : 41
Kraj : Ljubljana

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 12:14 am

eh, kr enga senatorja pošlmo, pa sami zasedmo plac in ne bo treba nič plačevat! Very Happy
HAHA, fidel - dobr si zadel!! cheers
Nazaj na vrh Go down
Lineeek
poglavar
Lineeek


Število prispevkov : 144
Join date : 31/01/2008
Age : 35
Kraj : Raće

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 12:16 am

@Fidel

Kera slika je zaj narejena v creatoru in kera je taprava? hehe Laughing si se prav v nulo trofo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
r00t
Napoleon Bonaparte
r00t


Število prispevkov : 375
Join date : 07/02/2008

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 12:22 am

ja za piknik lahko tudi kako oazo zavzamemo s herojem, ker tam je vse od podgan do slonov, se pravi se bo za vsak okus kaj našlo Smile
pa magari gremo na žitno oazo, da bo še kaj za morebitne vegetarijanke Wink
Nazaj na vrh Go down
Hava.
Joan of arc
Joan of arc
Hava.


Število prispevkov : 511
Join date : 31/01/2008
Age : 41
Kraj : Ljubljana

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 12:35 am

eh, kake vegetarijanke? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 12:39 am

Jaz sem se tudi spraševala od kje vam ideja o vegetarijankah. Čez čevape s kajmakom in šopsko solato iz Portala u Fužinama ga NI! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
r00t
Napoleon Bonaparte
r00t


Število prispevkov : 375
Join date : 07/02/2008

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 12:44 am

ja saj sem napisu morebitne Very Happy človk nikol ne ve Very Happy
ker je zadnje cajte to kao ful moderno med dekleti in kao ful zdravo, pa ne mučimo živali in bog ve še kaj... Rolling Eyes Rolling Eyes

lepo da jeste meso Smile cheers
Nazaj na vrh Go down
Hava.
Joan of arc
Joan of arc
Hava.


Število prispevkov : 511
Join date : 31/01/2008
Age : 41
Kraj : Ljubljana

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 12:47 am

eh... bom vse slone in podgane iz oaze obrnili na ražnju! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Korgoth
revni kmetovalec
Korgoth


Število prispevkov : 26
Join date : 22/03/2008

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 12:49 am

Ajde da vas vidimo - Page 2 Me12

no mal popravljena moja slika
Nazaj na vrh Go down
Rage_
Napoleon Bonaparte
Rage_


Število prispevkov : 593
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Asgard

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 12:50 am

to se sam hvales da si vodja blablastudija pa da znas grafiko.. kao

dej se mojo sliko postimej.. itak nc ne delas na sihtu pa mas cajt..


Nazadnje urejal/a Rage_ Čet Apr 17, 2008 12:51 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 12:50 am

Jaz sem full proti mučenju živali in zato ne maram kakšnih obrednih zakolov itd. Brrrr. Če se pa žival ubije tako, da čim manj trpi potem pa še gre. Čeprav vem, da sem preveč občutljiva in če bi morala kaj preveč biti vpletena v pripravo mesa, ko je še podobno dejanski živali, se mu potem kaj kmalu odpovem. Sad Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Lineeek
poglavar
Lineeek


Število prispevkov : 144
Join date : 31/01/2008
Age : 35
Kraj : Raće

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 12:55 am

Furež oziroma koline so tu pr nas prav pogoste..človek se navadi tega Razz zato so pujčeki pa pipike Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Hava.
Joan of arc
Joan of arc
Hava.


Število prispevkov : 511
Join date : 31/01/2008
Age : 41
Kraj : Ljubljana

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 12:56 am

Helios je napisal/a:
Jaz sem full proti mučenju živali in zato ne maram kakšnih obrednih zakolov itd. Brrrr. Če se pa žival ubije tako, da čim manj trpi potem pa še gre. Čeprav vem, da sem preveč občutljiva in če bi morala kaj preveč biti vpletena v pripravo mesa, ko je še podobno dejanski živali, se mu potem kaj kmalu odpovem. Sad Embarassed

mhm.. meni se tudi to dogaja! am a ni to zanimivo, da bi vsi jedli šnicl, ampak gledali pa ne bi, kako se stvar odvije pred prihodm na krožnik...

@korgoth - kater študij? k jst se tud z grafiko ukvarjam?
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 12:57 am

Jaz sem pa mestno dete in bi najbrž kar umrla, če bi morala to gledati. Sad Saj vem, malo hinavsko, ker meso pa vseeno rada jem.
Nazaj na vrh Go down
Korgoth
revni kmetovalec
Korgoth


Število prispevkov : 26
Join date : 22/03/2008

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 1:04 am

Hava. je napisal/a:
Helios je napisal/a:
Jaz sem full proti mučenju živali in zato ne maram kakšnih obrednih zakolov itd. Brrrr. Če se pa žival ubije tako, da čim manj trpi potem pa še gre. Čeprav vem, da sem preveč občutljiva in če bi morala kaj preveč biti vpletena v pripravo mesa, ko je še podobno dejanski živali, se mu potem kaj kmalu odpovem. Sad Embarassed

mhm.. meni se tudi to dogaja! am a ni to zanimivo, da bi vsi jedli šnicl, ampak gledali pa ne bi, kako se stvar odvije pred prihodm na krožnik...

@korgoth - kater študij? k jst se tud z grafiko ukvarjam?


ma jst sem že redno zaposlen (sem že malo starine-25) Razz in ne študiram (sem pa grafični tehnik po poklicu)

sicer kar se tiče pa kolin pa SARMA Seka jih vsakič najmaj 5 pojem tongue
Nazaj na vrh Go down
Lineeek
poglavar
Lineeek


Število prispevkov : 144
Join date : 31/01/2008
Age : 35
Kraj : Raće

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 1:05 am

Sej sam jas tudi nebi mogo nekih črev pucat pa take fore, ker ko že grem kri dat sem celi bledi Razz
Nazaj na vrh Go down
r00t
Napoleon Bonaparte
r00t


Število prispevkov : 375
Join date : 07/02/2008

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 1:05 am

ja saj klanje prašiča pa res ni prijetna stvar... enkrat sem bil pri babici ko so ga klali že dolgo nazaj... sicer nism gledal ampak je bil že zvok dovolj zgovoren...

ampak krvavice so pa še zmeri dobre Smile
Nazaj na vrh Go down
Hava.
Joan of arc
Joan of arc
Hava.


Število prispevkov : 511
Join date : 31/01/2008
Age : 41
Kraj : Ljubljana

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 1:06 am

ej, korgoth! če si ti starina, kaj sva pol midve s helios, da o sebeku ne govorim? Very Happy Razz
kr lepo nehi s takimi!
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 1:10 am

Mi smo staroste te alianse! Glas razuma, bi se lahko reklo. Wink
Nazaj na vrh Go down
Lineeek
poglavar
Lineeek


Število prispevkov : 144
Join date : 31/01/2008
Age : 35
Kraj : Raće

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 1:14 am

Zgleda da mate vsi neke opasne šihte, da še vam tolko cajta za travian ostane Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Korgoth
revni kmetovalec
Korgoth


Število prispevkov : 26
Join date : 22/03/2008

Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 1:21 am

glede na to, da sem toliko online niti ne (joke) Wink
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ajde da vas vidimo - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ajde da vas vidimo   Ajde da vas vidimo - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ajde da vas vidimo
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rebel Rising :: Splošno :: Ropotarnica-
Pojdi na: