Rebel Rising
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebel Rising

forum allianse Rebel Rising
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Neaktivnost na forumu

Go down 
+3
stucak
sebek
DaveEngland
7 posters
AvtorSporočilo
DaveEngland
DanceCore DJ
DanceCore DJ
DaveEngland


Število prispevkov : 243
Join date : 23/01/2008
Kraj : Lenart

Neaktivnost na forumu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Neaktivnost na forumu   Neaktivnost na forumu Icon_minitimePet Apr 04, 2008 3:07 pm

Se opravičujem če že morda obstaja kje ta tema.

Torej, sicer je res da sem komaj par dni med vami a vseeno opažam da veliki del alianse NE sodeluje na forumu. Več ali manj padajo odgovori vedno istih oseb. Sicer nevem če so nekateri odsotni oz. neaktivni ali pa nevedo odgovora, a vseeno se čudim kako tako malo folka posta tukaj. Citiram 5. odstavek iz zahtev za vlčanitev:

5.Redno mora obiskovati forum in chat!

Zgleda, da je par članov spregledlo tale post lol! . Morda bi se dalo kaj ukrenit glede tega z strani vodstva alianse?
Nazaj na vrh Go down
http://www.DanceCore-Djs.net
sebek
Glavni köh
Glavni köh
sebek


Število prispevkov : 908
Join date : 19/01/2008
Age : 43
Kraj : Vršnik (okolica MB, okolica Kungote)

Neaktivnost na forumu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Neaktivnost na forumu   Neaktivnost na forumu Icon_minitimePet Apr 04, 2008 3:14 pm

zogica3 je napisal/a:
Se opravičujem če že morda obstaja kje ta tema.

Torej, sicer je res da sem komaj par dni med vami a vseeno opažam da veliki del alianse NE sodeluje na forumu. Več ali manj padajo odgovori vedno istih oseb. Sicer nevem če so nekateri odsotni oz. neaktivni ali pa nevedo odgovora, a vseeno se čudim kako tako malo folka posta tukaj. Citiram 5. odstavek iz zahtev za vlčanitev:

5.Redno mora obiskovati forum in chat!

Zgleda, da je par članov spregledlo tale post lol! . Morda bi se dalo kaj ukrenit glede tega z strani vodstva alianse?

Hja, veš kak je to-tega ne boš nikoli izboljšal, ker te lahko pol alianse naženeš, al pa še več.
Nazaj na vrh Go down
DaveEngland
DanceCore DJ
DanceCore DJ
DaveEngland


Število prispevkov : 243
Join date : 23/01/2008
Kraj : Lenart

Neaktivnost na forumu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Neaktivnost na forumu   Neaktivnost na forumu Icon_minitimePet Apr 04, 2008 3:17 pm

To verjamem da je res, ampak da 1x na dan ne more obiskat foruma?!?!?! Važno je da odgovorne osebe sodelujejo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://www.DanceCore-Djs.net
stucak
Bojevnik
stucak


Število prispevkov : 80
Join date : 26/01/2008
Age : 31
Kraj : Žiri--za kompom ponavad :)

Neaktivnost na forumu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Neaktivnost na forumu   Neaktivnost na forumu Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 2:28 pm

jst večkrat na dan grem na tale forum, pa use nova sporočila pogledam, sam ne vem kua bi na njih odgovoru...tk de sori Smile
Nazaj na vrh Go down
DaveEngland
DanceCore DJ
DanceCore DJ
DaveEngland


Število prispevkov : 243
Join date : 23/01/2008
Kraj : Lenart

Neaktivnost na forumu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Neaktivnost na forumu   Neaktivnost na forumu Icon_minitimeNed Apr 06, 2008 2:58 pm

sem pripisal, da razumem če ne vedo odgovora Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://www.DanceCore-Djs.net
bago
hlapec



Število prispevkov : 13
Join date : 11/04/2008

Neaktivnost na forumu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Neaktivnost na forumu   Neaktivnost na forumu Icon_minitimePet Apr 11, 2008 5:42 pm

Živjo!

Jaz sem nov v aliansi! Povem pa vam, da še tako prizadevanje o sodelovanju na forumu, na žalost ne prinese željenih rezultatov, ker enostavno marsikdaj nimaš kaj napisat! V prejšni aliansi smo imeli tipa, ki se je oglašal na vsako bedarijo, če že kaj drugega ne je napial AHA in smo ga imeli povn k.... Zdi se mi pomembno, da sodelujemo ko je to potrebno, da se vodstvo dogovarja o napadih in ostalih veselicah, ki sledijo...

To je moje mnenje, pa lep pozdrav od Baga
Nazaj na vrh Go down
bafo
revni kmetovalec



Število prispevkov : 23
Join date : 11/02/2008
Age : 34
Kraj : Ptuj

Neaktivnost na forumu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Neaktivnost na forumu   Neaktivnost na forumu Icon_minitimePet Apr 11, 2008 10:16 pm

forum pregledam res vsak dan, napišem pa malo gdaj kaj, ker ne komentiram kar nekaj ko nwm zakaj gre ali pa na teme ki mi niso zanimive:)
Nazaj na vrh Go down
tomi46
hlapec
tomi46


Število prispevkov : 17
Join date : 18/04/2008

Neaktivnost na forumu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Neaktivnost na forumu   Neaktivnost na forumu Icon_minitimePet Apr 18, 2008 7:28 pm

Zivjo !!!!
Sm nov v aliansi. Tudi jaz sem tak, ki bol malo komentira na forumih, ker preprosto ne vem, kaj bi napisov. Bom pa vsekakor pregledov forum vsak dan in se potrudu kj komentirat. Embarassed

lp,tomi46
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Neaktivnost na forumu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Neaktivnost na forumu   Neaktivnost na forumu Icon_minitimePet Apr 18, 2008 7:38 pm

Saj boš hitro ugotovil, da ne rabiš bit doktor znanosti za komentirat. Včasih ne nam utrga in v enem dnevu naklofamo za 5 strani neumnosti. Laughing Embarassed Najpomembneje je, da se potrudiš odzvati vsaj pri temah, ki so resnično pomembne za celo alianso (bunkerji, druga pomoč, surovine). O teh temah se običajno itak opozori vse prek IGMja. Če se ti pa ne da ravno klepetat in družit pa ne bo noben zameril, dokler sodeluješ kar se tiče igre in taktike. Wink

Pa pozdravljen med nami!!! cheers cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Neaktivnost na forumu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Neaktivnost na forumu   Neaktivnost na forumu Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Neaktivnost na forumu
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rebel Rising :: Splošno :: Predloge,pohvale,kritike-
Pojdi na: