Rebel Rising
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebel Rising

forum allianse Rebel Rising
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Izbira nicka

Go down 
+4
Helios
Hava.
l33t
siki
8 posters
AvtorSporočilo
siki
Napoleon Bonaparte



Število prispevkov : 1513
Join date : 20/01/2008

Izbira nicka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Izbira nicka   Izbira nicka Icon_minitimePet Mar 07, 2008 5:41 pm

Mene pa zanima na osnovi cesa ste si izbrali nick?

Jst sm Siki zato ker me tako klicejo ze od malih nog. Drugace pa naj bi bla okrajsava mojega imena, ki je Siniša.
Nazaj na vrh Go down
l33t
ata admin
l33t


Število prispevkov : 1639
Join date : 19/01/2008
Age : 38
Kraj : Where trance is

Izbira nicka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izbira nicka   Izbira nicka Icon_minitimePet Mar 07, 2008 5:43 pm

nisem mel pojma kaj bi izbral pa sem kar prvo kaj mi je prišlo na pamet:)
Nazaj na vrh Go down
https://zerosz.slovenianforum.com
Hava.
Joan of arc
Joan of arc
Hava.


Število prispevkov : 511
Join date : 31/01/2008
Age : 41
Kraj : Ljubljana

Izbira nicka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izbira nicka   Izbira nicka Icon_minitimePet Mar 07, 2008 5:47 pm

hava je ena od variacij mojega pravega imena
Nazaj na vrh Go down
siki
Napoleon Bonaparte



Število prispevkov : 1513
Join date : 20/01/2008

Izbira nicka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izbira nicka   Izbira nicka Icon_minitimePet Mar 07, 2008 5:52 pm

Razbjima si glavo s tem, ampak ne morm ugotovit. Katero zensko ime lahko sestavis iz teh crk? Smile A je tvoje ime vsakdanjo al bol tko... cudno?Smile
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Izbira nicka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izbira nicka   Izbira nicka Icon_minitimePet Mar 07, 2008 5:54 pm

Mene je najprej en prijatelj prekrstil v sončka (ker sem naravno blond in ker sem pogosto nasmejana in ker sem njega spravljala v dobro voljo, ko je bil v težavah). Potem sem zaradi stika z veliko tujci počasi prevzela angleško različico Sunshine, ker pa je bil ta nick tukaj že zaseden, sem po sili razmer postala Helios. Wink
Nazaj na vrh Go down
Hava.
Joan of arc
Joan of arc
Hava.


Število prispevkov : 511
Join date : 31/01/2008
Age : 41
Kraj : Ljubljana

Izbira nicka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izbira nicka   Izbira nicka Icon_minitimePet Mar 07, 2008 5:57 pm

jao, siki, sej ni noben reku, da je iz teh črk moje ime! Very Happy
je zelo navadno ime, mal poguglej ...

Helios, pol sva pa že dve naravni blondinki! fantje, lahk ste ponosni! cheers
Nazaj na vrh Go down
siki
Napoleon Bonaparte



Število prispevkov : 1513
Join date : 20/01/2008

Izbira nicka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izbira nicka   Izbira nicka Icon_minitimePet Mar 07, 2008 6:00 pm

Hava. je napisal/a:
jao, siki, sej ni noben reku, da je iz teh črk moje ime! Very Happy
je zelo navadno ime, mal poguglej ...

tko sm si jst razlagu varjacijo.. Very Happy Ocitno nimava tega pojma enako definiranga. Smile

Iz kerih crk pa je? Pa da mi ne otezis tok dela, lahko napises crke kr v zaporedju katerega najbolj uporabljas.. Very Happy

Helios, kako je pa tebi v resnici ime?

Da ne bomo samo Have, Helosi, Sikiji,....prenasamo nas odnos na bolj osebno raven. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Izbira nicka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izbira nicka   Izbira nicka Icon_minitimePet Mar 07, 2008 6:03 pm

Maša. Baje je to rusko ime. Smile
Nazaj na vrh Go down
siki
Napoleon Bonaparte



Število prispevkov : 1513
Join date : 20/01/2008

Izbira nicka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izbira nicka   Izbira nicka Icon_minitimePet Mar 07, 2008 6:09 pm

Aja? ne bi ti dau tazga imena.. Smile men si delovala tko .... ne mašovsko.. Very Happy

a Maša je rusko ime? Svasta...nikol ne bi reku. Smile

Moje je pa slovensko. Razz
Nazaj na vrh Go down
Hava.
Joan of arc
Joan of arc
Hava.


Število prispevkov : 511
Join date : 31/01/2008
Age : 41
Kraj : Ljubljana

Izbira nicka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izbira nicka   Izbira nicka Icon_minitimePet Mar 07, 2008 6:18 pm

da se ne boste matral - Eva.
Nazaj na vrh Go down
siki
Napoleon Bonaparte



Število prispevkov : 1513
Join date : 20/01/2008

Izbira nicka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izbira nicka   Izbira nicka Icon_minitimePet Mar 07, 2008 6:19 pm

Hava. je napisal/a:
da se ne boste matral - Eva.

Kako je to povezano s Hava?Smile
Nazaj na vrh Go down
Hava.
Joan of arc
Joan of arc
Hava.


Število prispevkov : 511
Join date : 31/01/2008
Age : 41
Kraj : Ljubljana

Izbira nicka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izbira nicka   Izbira nicka Icon_minitimePet Mar 07, 2008 6:26 pm

hava je hebrejska oblika imena eva:

Eva, Eve - From the Hebrew name חַוָּה (Chavvah), which was derived from the Hebrew word חוה (chavah) "to breathe" or the related word חיה (chayah) "to live"

aja, pa nisem kaka versko blazna, da ne boste narobe razumeli Laughing
Nazaj na vrh Go down
siki
Napoleon Bonaparte



Število prispevkov : 1513
Join date : 20/01/2008

Izbira nicka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izbira nicka   Izbira nicka Icon_minitimePet Mar 07, 2008 6:39 pm

Haha...no hebrejscine se ne zastopin.. Very Happy

Sam velik leps se slis Eva kokr pa Hava. Pa s tem ne zalim tvojega nicka ampak hvalim tvoje ime.. Very Happy

aja...pa tebi tud ne bi dau ime Eva.. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Rage_
Napoleon Bonaparte
Rage_


Število prispevkov : 593
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Asgard

Izbira nicka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izbira nicka   Izbira nicka Icon_minitimePet Mar 07, 2008 8:34 pm

Jaz sam rage_ ker pac sem.. aka RaveN je povsod zasedeno bilo :S

blondinke Very Happy
lahk bi mel vsaj kako crnolasko magar rdecelasko Sad
ajde farbat lase!
Nazaj na vrh Go down
sebek
Glavni köh
Glavni köh
sebek


Število prispevkov : 908
Join date : 19/01/2008
Age : 43
Kraj : Vršnik (okolica MB, okolica Kungote)

Izbira nicka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izbira nicka   Izbira nicka Icon_minitimePet Mar 07, 2008 8:37 pm

Za mene ne rabim raspravljat od kot mi ime ne??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Vam pa razložim od ko pa prihaja L33T- no ta fant dosti pije-preveč in ker je dosti krat VLIT, smo ga začeli klicat L33T, ali kot se izgovori LIIT!!! rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour
Nazaj na vrh Go down
Lanac
Napoleon Bonaparte
Lanac


Število prispevkov : 446
Join date : 19/01/2008
Age : 38
Kraj : Škofja Loka

Izbira nicka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izbira nicka   Izbira nicka Icon_minitimePet Mar 07, 2008 8:42 pm

js sm pa lanac zato ker je to moj najnovejši vzdevek, blo jih je pa že polno

drugač mi je pa ime Matic (mal bolj slovenso ime od sikijevega (sam ne dost) Very Happy:D:D:P)
Nazaj na vrh Go down
l33t
ata admin
l33t


Število prispevkov : 1639
Join date : 19/01/2008
Age : 38
Kraj : Where trance is

Izbira nicka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izbira nicka   Izbira nicka Icon_minitimeSob Mar 08, 2008 2:45 pm

sebek je napisal/a:
Za mene ne rabim raspravljat od kot mi ime ne??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Vam pa razložim od ko pa prihaja L33T- no ta fant dosti pije-preveč in ker je dosti krat VLIT, smo ga začeli klicat L33T, ali kot se izgovori LIIT!!! rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour

ta fant dosti pije-preveč Evil or Very Mad vse v mejah normale tak da ne neke pretiravat.Včasih pa je treba cheers2 drunk alcoholic
Nazaj na vrh Go down
https://zerosz.slovenianforum.com
stucak
Bojevnik
stucak


Število prispevkov : 80
Join date : 26/01/2008
Age : 31
Kraj : Žiri--za kompom ponavad :)

Izbira nicka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izbira nicka   Izbira nicka Icon_minitimeSob Mar 08, 2008 6:54 pm

emm,..jst se pa drgač pišem Štucin, in me usi frendi kličejo Štuca ali Štucak. Ker pa se šumnikov ne da pisati, sem se odločil za nick Stucak Smile čist ajnfoh...kt jogurt odpret Razz Very Happy Laughing
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Izbira nicka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Izbira nicka   Izbira nicka Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Izbira nicka
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rebel Rising :: Splošno :: Ropotarnica-
Pojdi na: