Rebel Rising
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebel Rising

forum allianse Rebel Rising
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne)

Go down 
+8
scipio
Helios
stucak
Rage_
Lanac
sebek
l33t
VanWilder
12 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2

ali so vam všeč gumbi
da
Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Vote_lcap48%Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Vote_rcap
 48% [ 13 ]
ne
Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Vote_lcap11%Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Vote_rcap
 11% [ 3 ]
dol mi visi za gumbe(četudi ga nimam)
Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Vote_lcap41%Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Vote_rcap
 41% [ 11 ]
Skupaj glasov : 27
 

AvtorSporočilo
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne)   Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Icon_minitimeSob Feb 16, 2008 4:34 pm

Meni pa gumbi niso všeč. Še bolj pa mi ni všeč slika v glavi foruma, ker je mnogo prevelika. Temen template in general pa mi je sprva šel malo v nos, pa sem se ga zdaj navadila. Wink
Nazaj na vrh Go down
scipio
George Bush



Število prispevkov : 4
Join date : 10/02/2008

Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne)   Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Icon_minitimeSob Feb 16, 2008 11:59 pm

Tistemu,ki je nove člane poimenoval z George Bush,je za postavit spomenik.Ali pa mu dat vsaj zlato medaljo za zasluge.Čudovito.
Nazaj na vrh Go down
l33t
ata admin
l33t


Število prispevkov : 1639
Join date : 19/01/2008
Age : 38
Kraj : Where trance is

Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne)   Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Icon_minitimePon Feb 18, 2008 11:13 pm

Helios je napisal/a:
Meni pa gumbi niso všeč. Še bolj pa mi ni všeč slika v glavi foruma, ker je mnogo prevelika. Temen template in general pa mi je sprva šel malo v nos, pa sem se ga zdaj navadila. Wink

najdi mi bolši logo pa ga menjam:)
Nazaj na vrh Go down
https://zerosz.slovenianforum.com
Reaper
George Bush



Število prispevkov : 1
Join date : 03/03/2008

Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne)   Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 9:48 pm

no slika ja cist vredi kr nej ostane
Nazaj na vrh Go down
l33t
ata admin
l33t


Število prispevkov : 1639
Join date : 19/01/2008
Age : 38
Kraj : Where trance is

Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne)   Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 1:43 am

evo logo je menjan zahvale mojem kolegu ki je tud po novem v alliansi(racun od zogice3) Smile
Nazaj na vrh Go down
https://zerosz.slovenianforum.com
r00t
Napoleon Bonaparte
r00t


Število prispevkov : 375
Join date : 07/02/2008

Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne)   Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 2:01 am

dobr logo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
LL-LipovList
Napoleon Bonaparte
LL-LipovList


Število prispevkov : 617
Join date : 28/02/2008
Age : 30
Kraj : Na sončni strani alp

Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne)   Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 12:39 pm

men osebno forum ni glih nevm kva ušeč..sam sm se ga navadu Very Happy .. drugač pa sem stisnu 3. možnost.. jebe se mi za gumbe..važn da je pregledn forum lol!

off topic sam tegale battle bi pa res loh adminu predlagal da bi ga uvedu namest unih dveh sabl za napad lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
stucak
Bojevnik
stucak


Število prispevkov : 80
Join date : 26/01/2008
Age : 31
Kraj : Žiri--za kompom ponavad :)

Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne)   Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Icon_minitimePon Mar 31, 2008 10:13 pm

ooooo...lipov list...čestitam, foruma si se prvadu...nekako dolgo cajta si rabu lol! rabbit
Nazaj na vrh Go down
LL-LipovList
Napoleon Bonaparte
LL-LipovList


Število prispevkov : 617
Join date : 28/02/2008
Age : 30
Kraj : Na sončni strani alp

Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne)   Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Icon_minitimeTor Apr 01, 2008 11:25 am

čeprou mi je še zmer čudn lol! .. ja pi*da pa se ti prvad maš ene 6 notranjih forumou pol enga maš pa zunanjiga lol!
Nazaj na vrh Go down
InMemory
župnik
InMemory


Število prispevkov : 43
Join date : 04/05/2008
Kraj : Celje

Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne)   Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Icon_minitimeTor Maj 06, 2008 10:02 am

Že dolg ni noben sem piso, ampak men je forum všeč, ampak bo mal trajal da se ga še navadim Razz
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne)   Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne) - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ta forum ( kaj vam je všeč pa kaj ne)
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» forum na travianu
» Zunanji ali notranji forum ?!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rebel Rising :: Splošno :: Predloge,pohvale,kritike-
Pojdi na: