Rebel Rising
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebel Rising

forum allianse Rebel Rising
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Vaša starost?

Go down 
+25
trdic
InMemory
jm4ever
Jay-Z
LL-LipovList
DaveEngland
bago
stucak
Lineeek
jest88
tormentor666
sebek
iwe
markec27
bafo
Hava.
Helios
siki
l33t
MadMaxxx
VanWilder
r00t
_slo_noob_
Rage_
Markson
29 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
VanWilder
mama admin
VanWilder


Število prispevkov : 605
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Zgornja Kungota (okoliš MB)

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 3:10 pm

MadMaxxx je napisal/a:
samo ancka mu nebo kontra usluge delala rabbit bounce

rolling on the flour rolling on the flour ja te pa naj si kupi ono ko ma silikonska usta. malo dražje je samo mu bo dalo užitka, ko postane presuho pa malo vazelina rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour

venera shop ma vse te stvari. Za našo Helios pa danes ko tako trpi z tem poročilom imam en predlog!! predno prideš domov si kupi mimogrede Špansko muho da bo vsaj večer tolažilen rolling on the flour rolling on the flour lol


Nazadnje urejal/a VanWilder Sre Feb 20, 2008 3:11 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
MadMaxxx
Napoleon Bonaparte
MadMaxxx


Število prispevkov : 787
Join date : 19/01/2008
Age : 39
Kraj : Spodnji Gasteraj

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 3:16 pm

pa ko se bomo učil lahko tud sabo prinese What a Face
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 9:17 pm

VanWilder je napisal/a:
ok tršica če si že tolko starejša no isti letnik ko sebek me pa resnično zanimajo naslednje stvari

1. je možno izvest vse položaje kamasutre
2. je tantra resnica ali napizditis
3. je res da ko je ženska pijana pojma nima da je kdo na obiski Suspect
4. je res kaj pravijo hrvati v eni seriji "ni važna veličina, važna je dolžina i širina"
rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour
sedaj pa odgovori naša plemenita tršica. znanje se pa preverja po tem na koliko boš odgovorila prav. rolling on the flour
No, zdaj sem končno doma. Imam sicer na žalost še dela, a tukaj mi vsaj nihče ne gleda pod prste. Smile Pa začnimo...

1. Možno je, ni pa nujno da ostaneš cel. Smile Večina pa je z malo načrtovanja čisto okej izvedljiva.
2. Moje mnenje je, da to je resnica, a te "resnice" ne dosežeš z nekimi našimi komercialnimi variantami in do-it-yourself priročniki. Stopnje, pri kateri zadeve res delujejo, najbrž ne bo dosegel nihče od nas, saj zahteva precej preveč truda, vaje in prilagajanja.
3. Načelno ne. Razen če je res ekstremno pijana. Samo potem ima en drug problem najprej, ker se ne spomni ničesar, ne samo če je kdo na obisku ali ne.
4. Definitivno! (No, vsaj zame! Laughing) Je pa res, da tako kot obstajajo različno obdarjeni tipi, tako obstajajo tudi različno skup sestavljene ženske. Dejansko poznam eno, ki jo vse boli že pri tisti velikost čemur jaz še vedno pravim "premajhno".


VanWilder je napisal/a:
Venera shop ma vse te stvari. Za našo Helios pa danes ko tako trpi z tem poročilom imam en predlog!! predno prideš domov si kupi mimogrede Špansko muho da bo vsaj večer tolažilen rolling on the flour rolling on the flour lol
Španska muha je ena glupost, od katere samo boli glava, koristi ni pa nobene. Možgani so daleč največja (in najbolj učinkovita) erogenca cona, domišljija pa najboljši afrodiziak. Smile

Next question please! Razz
Nazaj na vrh Go down
MadMaxxx
Napoleon Bonaparte
MadMaxxx


Število prispevkov : 787
Join date : 19/01/2008
Age : 39
Kraj : Spodnji Gasteraj

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 9:24 pm

lepa razlaga tršica cheers se že veselim naslednjih odgovor na vprašanja ki jih bomo postavlal. kdaj pa preidemo na prakso?? bounce bounce bounce
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 9:25 pm

Za vas ne vem, jaz sem pa že 10 let nazaj. Laughing Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
sebek
Glavni köh
Glavni köh
sebek


Število prispevkov : 908
Join date : 19/01/2008
Age : 43
Kraj : Vršnik (okolica MB, okolica Kungote)

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 9:26 pm

MadMaxxx je napisal/a:
lepa razlaga tršica cheers se že veselim naslednjih odgovor na vprašanja ki jih bomo postavlal. kdaj pa preidemo na prakso?? bounce bounce bounce

Praksa letos odpade zaradi pomanjkanja delovnih mest!
rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour
Nazaj na vrh Go down
MadMaxxx
Napoleon Bonaparte
MadMaxxx


Število prispevkov : 787
Join date : 19/01/2008
Age : 39
Kraj : Spodnji Gasteraj

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 9:28 pm

oooooooo dedek se oglaso Smile Twisted Evil Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
bafo
revni kmetovalec



Število prispevkov : 23
Join date : 11/02/2008
Age : 34
Kraj : Ptuj

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 9:29 pm

Oh Helios se prav potrudila pa vzela čas RazzVery Happy
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 9:29 pm

Malček pa že. Wink Da ne bo kdo rekel, da so me sama usta.
Nazaj na vrh Go down
sebek
Glavni köh
Glavni köh
sebek


Število prispevkov : 908
Join date : 19/01/2008
Age : 43
Kraj : Vršnik (okolica MB, okolica Kungote)

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 9:30 pm

MadMaxxx je napisal/a:
oooooooo dedek se oglaso Smile Twisted Evil Twisted Evil

Raje dedek, ko pa da bi rabo pri teh letih še prakso!
lol lol lol lol lol lol lol lol
Nazaj na vrh Go down
MadMaxxx
Napoleon Bonaparte
MadMaxxx


Število prispevkov : 787
Join date : 19/01/2008
Age : 39
Kraj : Spodnji Gasteraj

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 9:32 pm

saj jaz je ne rebim je pa vedno fajn zraven bit ko se prakticira bounce bounce bounce bounce
Nazaj na vrh Go down
sebek
Glavni köh
Glavni köh
sebek


Število prispevkov : 908
Join date : 19/01/2008
Age : 43
Kraj : Vršnik (okolica MB, okolica Kungote)

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 9:34 pm

MadMaxxx je napisal/a:
saj jaz je ne rebim je pa vedno fajn zraven bit ko se prakticira bounce bounce bounce bounce

sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 9:38 pm

MadMaxx, kaj se zdaj ven vadiš? A ti je nerodno ratalo ko smo razkrili tvojo veliko skrivnost? Smile Laughing
Nazaj na vrh Go down
MadMaxxx
Napoleon Bonaparte
MadMaxxx


Število prispevkov : 787
Join date : 19/01/2008
Age : 39
Kraj : Spodnji Gasteraj

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 9:41 pm

jaz sem vedno za prakticiranje ker tega ni nikol dovolj Smile se je pa fajn učit od starejših pa ponavadi starejse te tud bolj zdelajo cheers cheers bounce bounce
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 9:42 pm

Itak. Če drugega ne si vsaj znajo postrežt s tistim kar jim paše. Razz
Nazaj na vrh Go down
_slo_noob_
poglavar
_slo_noob_


Število prispevkov : 153
Join date : 30/01/2008

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 9:43 pm

baby rabi prakso xD baby baby OOPS
Nazaj na vrh Go down
MadMaxxx
Napoleon Bonaparte
MadMaxxx


Število prispevkov : 787
Join date : 19/01/2008
Age : 39
Kraj : Spodnji Gasteraj

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 9:45 pm

slo noob a ti sploh veš zakaj ga maš Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
MadMaxxx
Napoleon Bonaparte
MadMaxxx


Število prispevkov : 787
Join date : 19/01/2008
Age : 39
Kraj : Spodnji Gasteraj

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 9:46 pm

se strinjam s tabo helios. pa še kako si znajo postrežt tongue tongue
Nazaj na vrh Go down
l33t
ata admin
l33t


Število prispevkov : 1639
Join date : 19/01/2008
Age : 38
Kraj : Where trance is

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 9:56 pm

_slo_noob_ je napisal/a:
baby rabi prakso xD baby baby OOPS

saj veš kje lahko dobiš. Samo urna postavka je draga .Neboš več smel prašičke razbijat za zlatnike v travianu rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour .

@Helios Ti bi še vanwilderja lahko dosti naučila Razz
Nazaj na vrh Go down
https://zerosz.slovenianforum.com
_slo_noob_
poglavar
_slo_noob_


Število prispevkov : 153
Join date : 30/01/2008

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 9:57 pm

MadMaxxx je napisal/a:
slo noob a ti sploh veš zakaj ga maš Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ja, sm tvojga mam raiš Wink lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
Markson
Bojevnik



Število prispevkov : 87
Join date : 09/02/2008

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 9:59 pm

Kaj mi je bedno žensko klicat helios furious furious furious

Meni je ime Marko!!!

Ti si pa ....upam da ne helios Very Happy
Nazaj na vrh Go down
l33t
ata admin
l33t


Število prispevkov : 1639
Join date : 19/01/2008
Age : 38
Kraj : Where trance is

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 10:00 pm

vrjetno se tako imenuje podjetje v katerem dela lol!.Drugače pa poglej njeno sliko maš tam odgovor kaj je helios Smile
Nazaj na vrh Go down
https://zerosz.slovenianforum.com
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 10:04 pm

Markson je napisal/a:
Kaj mi je bedno žensko klicat helios furious furious furious

Meni je ime Marko!!!

Ti si pa ....upam da ne helios Very Happy
Že v zgodnjih najstniških letih se me je prijel vzdevek Sunshine, ki ga običajno uporabljam na netu, a je bil v Travianu žal že zaseden. Helios je pač samo latinska sopomenka. Smile
Nazaj na vrh Go down
MadMaxxx
Napoleon Bonaparte
MadMaxxx


Število prispevkov : 787
Join date : 19/01/2008
Age : 39
Kraj : Spodnji Gasteraj

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 10:06 pm

ona je tršica helios cheers What a Face bounce bounce
Nazaj na vrh Go down
Markson
Bojevnik



Število prispevkov : 87
Join date : 09/02/2008

Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 10:10 pm

sej sem že opazu da si Bin Laden Razz
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Vaša starost? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vaša starost?   Vaša starost? - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Vaša starost?
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rebel Rising :: Splošno :: Ropotarnica-
Pojdi na: