Rebel Rising
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebel Rising

forum allianse Rebel Rising
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:)

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
siki
Napoleon Bonaparte



Število prispevkov : 1513
Join date : 20/01/2008

kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:)   kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Icon_minitimeNed Feb 10, 2008 8:03 pm

Na hrvaskem serverju me vsake tok napade en lik, ki ima ze okoli 50 falang. Ampak ni prevec premisljen in me napde z vsemi vojaki, ki jih ima, ker pa ima do mene na sreco nekaj vec kot 30 minut, jaz obicajno vidim, ko me bo napadel.
In zdj fora je sledeca...jst mam lepo razvite spranje tako, da mi on itak ne more nic ukrasti, ker pa ima vec vojakov od mene, moram svoje poslati stran, da mi jih ne pobije. In kam jih poslati? Svoje vojake posljem na roparski pohod v njegovo mesto, ki ostane nebranjeno(saj so vsi njegovi vojaki na poti do mene) in tako imam na koncu od njegovega napda jst mnogo vec profita kakor on..Very Happy

Resitev je seveda kratkotrajna in se mi lahko orng odbije nazaj...ampak dobis pa notranje zadoscenje, ko ga tko zafrknes..Very Happy
Nazaj na vrh Go down
tormentor666
Napoleon Bonaparte
tormentor666


Število prispevkov : 453
Join date : 23/01/2008
Age : 30
Kraj : Velenje

kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:)   kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Icon_minitimeNed Feb 10, 2008 8:06 pm

enkrat si bo prisu gor pa bo napadu z 1 al pa 2 pa druge pustil doma ti jih bos poslal k njemu pa bojo usi pocrkal Laughing
Nazaj na vrh Go down
https://www.youtube.com
siki
Napoleon Bonaparte



Število prispevkov : 1513
Join date : 20/01/2008

kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:)   kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Icon_minitimeNed Feb 10, 2008 8:07 pm

Sej vem..zato pravm, da je resitev kratkotrajna in ti se lahko odbije nazaj...ampak useen se mi zdi fajn..Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:)   kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Icon_minitimeNed Feb 10, 2008 8:10 pm

Podobno žleht finta deluje tudi pri Galcih. Če mu jih ujameš precej v pasti počakaš kakšno uro, jih nato izpustiš in nekaj sekund za tem pošlješ svojo - seveda močnejšo - vojsko za njim. Njegovi bodo ravno prišli v naselje in jih še ne bo imel časa poslat stran, ti pa mu jih veselo pobiješ. Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
tormentor666
Napoleon Bonaparte
tormentor666


Število prispevkov : 453
Join date : 23/01/2008
Age : 30
Kraj : Velenje

kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:)   kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Icon_minitimeNed Feb 10, 2008 8:15 pm

helios ka pa ce je tist ki mu jih ujames tak kot jaz =P jaz usakega galca ko mi vojsko ujame skatapultiram xD
Nazaj na vrh Go down
https://www.youtube.com
siki
Napoleon Bonaparte



Število prispevkov : 1513
Join date : 20/01/2008

kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:)   kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Icon_minitimeNed Feb 10, 2008 8:17 pm

Sej gre se za to, da nardis nepricakovane poteze...da presenetis napadalca...pol bo mal bolj razmislu predn te bo su naslednic napast..Smile vemo pa usi, da je dejstvo ce je napadalec bolj razvit pa ce te bo hotu unicit, te bo unicu...
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:)   kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Icon_minitimeNed Feb 10, 2008 8:18 pm

Potem pa bad luck pač. Wink
Nazaj na vrh Go down
siki
Napoleon Bonaparte



Število prispevkov : 1513
Join date : 20/01/2008

kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:)   kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Icon_minitimeNed Feb 10, 2008 8:20 pm

drgac pa itak je nad galce dobr poslat poln napad pa dost vojackov...pol ti jih ne more ujet...ce jih posles pa sam pescico je pa jasno, da bodo verjetno ostali ujeti...
Pol pa se ksn sadisticen lastnik/lastnica mesteca pa jih bo tm matru...Very Happy
Nazaj na vrh Go down
tormentor666
Napoleon Bonaparte
tormentor666


Število prispevkov : 453
Join date : 23/01/2008
Age : 30
Kraj : Velenje

kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:)   kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Icon_minitimeNed Feb 10, 2008 8:21 pm

morejo tla ribat pa wcje pucat z zobno scetko =D
Nazaj na vrh Go down
https://www.youtube.com
Sponsored content





kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:)   kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
kako se da kdaj tudi mocnejse od tebe zafrkniti...:)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rebel Rising :: Splošno :: Ropotarnica-
Pojdi na: