Rebel Rising
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebel Rising

forum allianse Rebel Rising
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Da se malo pohvalim... :D

Go down 
+5
tormentor666
Rage_
VanWilder
sebek
Helios
9 posters
AvtorSporočilo
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Da se malo pohvalim... :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Da se malo pohvalim... :D   Da se malo pohvalim... :D Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 3:36 pm

Saj vem da je čisto off topic, ampak ker je tole ropotarnica upam da nikogar ne bo motilo...

Prvič odkar farmam svojo okolico (tega je zdaj približno en teden) sem nekomu okrutno pomorilo celo njegovo vojsko. Laughing Ravnokar sem prispevala svojih prvih 18 napadalnih točk, ker sem mu pobila 10 falang, moje enote pa so še vedno čile in zdrave. Cool

Poleg tega imam še eno vprašanje. A se je komu že zgodilo, da mu je kakšna enota enostavno izginila? Shocked Ko sem napadla danes ob 7:59, sem imela še 14 falang in 14 mečevalcev. Nihče mi ni umrl. Ko sem napadla ob 11:14 sem imela le še 13 falang in 14 mečevalcev. Tudi takrat ni nihče umrl. Vmes me ni nihče napadel, jaz vmes nisem nikogar napadla, v pasteh nimam nikogar, 1 falanga je pa kljub vsemu izginila neznano kam. confused Any ideas?
Nazaj na vrh Go down
sebek
Glavni köh
Glavni köh
sebek


Število prispevkov : 908
Join date : 19/01/2008
Age : 43
Kraj : Vršnik (okolica MB, okolica Kungote)

Da se malo pohvalim... :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Da se malo pohvalim... :D   Da se malo pohvalim... :D Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 3:39 pm

Helios je napisal/a:
Saj vem da je čisto off topic, ampak ker je tole ropotarnica upam da nikogar ne bo motilo...

Prvič odkar farmam svojo okolico (tega je zdaj približno en teden) sem nekomu okrutno pomorilo celo njegovo vojsko. Laughing Ravnokar sem prispevala svojih prvih 18 napadalnih točk, ker sem mu pobila 10 falang, moje enote pa so še vedno čile in zdrave. Cool

Poleg tega imam še eno vprašanje. A se je komu že zgodilo, da mu je kakšna enota enostavno izginila? Shocked Ko sem napadla danes ob 7:59, sem imela še 14 falang in 14 mečevalcev. Nihče mi ni umrl. Ko sem napadla ob 11:14 sem imela le še 13 falang in 14 mečevalcev. Tudi takrat ni nihče umrl. Vmes me ni nihče napadel, jaz vmes nisem nikogar napadla, v pasteh nimam nikogar, 1 falanga je pa kljub vsemu izginila neznano kam. confused Any ideas?

ni našla domov in se je izgubila! rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Da se malo pohvalim... :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Da se malo pohvalim... :D   Da se malo pohvalim... :D Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 3:41 pm

Peesda. Kje se da pa potem raziskat zemljevide in kompase za moje butaste teroriste? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
VanWilder
mama admin
VanWilder


Število prispevkov : 605
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Zgornja Kungota (okoliš MB)

Da se malo pohvalim... :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Da se malo pohvalim... :D   Da se malo pohvalim... :D Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 7:37 pm

ne rabi kompas. če ne veš galci so bli obsedeni z merjasci. Ziher bo zaradi lakote priletela domu Very Happy koh rolling on the flour doh
Nazaj na vrh Go down
Rage_
Napoleon Bonaparte
Rage_


Število prispevkov : 593
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Asgard

Da se malo pohvalim... :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Da se malo pohvalim... :D   Da se malo pohvalim... :D Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 8:45 pm

falanga je obrambna enota!
in ce obrambno enoto posljes v napad oz vec njih ti bo skoraj garantirano 1 umrla (zakaj nebi vedel, samo to sem opazil ko sem z preatorjani napadel na s2 ter na s1.com ko sem z sulicarji napadal - oboje je obrambna enota in vsakic mi je eden umrl, tudi ce mesto ni imelo obrambe)
Nazaj na vrh Go down
tormentor666
Napoleon Bonaparte
tormentor666


Število prispevkov : 453
Join date : 23/01/2008
Age : 30
Kraj : Velenje

Da se malo pohvalim... :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Da se malo pohvalim... :D   Da se malo pohvalim... :D Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 9:07 pm

js cez noc usakic poslem use svoje enote na pohod ... tudi pretorijane pa ce nima on vojske mi noben ne umre
drugace pa cestitam helios za preve napadalne tocke xD
Nazaj na vrh Go down
https://www.youtube.com
VanWilder
mama admin
VanWilder


Število prispevkov : 605
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Zgornja Kungota (okoliš MB)

Da se malo pohvalim... :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Da se malo pohvalim... :D   Da se malo pohvalim... :D Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 11:32 pm

no kar sem jaz ugotovil pri nekdanjem članu dewil-u ti nasprotnik ti ubije enoto če ima palačo na 10. mu jo bom mogo skanclat
Nazaj na vrh Go down
anej
George Bush



Število prispevkov : 3
Join date : 16/02/2008
Age : 29
Kraj : ravne na koroškem

Da se malo pohvalim... :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Da se malo pohvalim... :D   Da se malo pohvalim... :D Icon_minitimeSob Feb 16, 2008 11:37 am

Js sm pa napdov enga z 33 populacije z 26 sulicarjam pa mi je en zmanko pa ni mev nc vojske pa tam okolo mene nikoli nobeden ne napada pa je en vseeno izginil Question Question Mad
Nazaj na vrh Go down
VanWilder
mama admin
VanWilder


Število prispevkov : 605
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Zgornja Kungota (okoliš MB)

Da se malo pohvalim... :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Da se malo pohvalim... :D   Da se malo pohvalim... :D Icon_minitimeSob Feb 16, 2008 1:02 pm

anej je napisal/a:
Js sm pa napdov enga z 33 populacije z 26 sulicarjam pa mi je en zmanko pa ni mev nc vojske pa tam okolo mene nikoli nobeden ne napada pa je en vseeno izginil Question Question Mad

ker si šal z obrambno vojsko v napad, naselje se pa samo tui brani tak da pol ti vedno en umre!
Nazaj na vrh Go down
Rage_
Napoleon Bonaparte
Rage_


Število prispevkov : 593
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Asgard

Da se malo pohvalim... :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Da se malo pohvalim... :D   Da se malo pohvalim... :D Icon_minitimeSob Feb 16, 2008 1:28 pm

http://travilog.org.ua/si/7167833/22731ec56302b76923b5ecd909e4271a
Very Happy
zgleda da je farmica moja na skirvaj vojskico delala pa jo je pozabu umaknt ^^
Nazaj na vrh Go down
MadMaxxx
Napoleon Bonaparte
MadMaxxx


Število prispevkov : 787
Join date : 19/01/2008
Age : 39
Kraj : Spodnji Gasteraj

Da se malo pohvalim... :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Da se malo pohvalim... :D   Da se malo pohvalim... :D Icon_minitimeSob Feb 16, 2008 3:52 pm

tu pa tam ga se jaz obiscem rage Smile
Nazaj na vrh Go down
Rage_
Napoleon Bonaparte
Rage_


Število prispevkov : 593
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Asgard

Da se malo pohvalim... :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Da se malo pohvalim... :D   Da se malo pohvalim... :D Icon_minitimeSob Feb 16, 2008 7:29 pm

sej je prov.. upam da bo hmal zbrisal racun.. k ce centriras zemljevid na moje mesto (backbone) bos vidu da je vse prazno okol Very Happy
Nazaj na vrh Go down
tharocky
hlapec



Število prispevkov : 16
Join date : 19/02/2008

Da se malo pohvalim... :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Da se malo pohvalim... :D   Da se malo pohvalim... :D Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 11:38 pm

nism hotu odpirat nove teme, bom prlepu kr sm

en battle report z enga angleskega serverja: http://travilog.org.ua/en/6858035/547471646fed715003423da80c1bc290 pirat
Nazaj na vrh Go down
tormentor666
Napoleon Bonaparte
tormentor666


Število prispevkov : 453
Join date : 23/01/2008
Age : 30
Kraj : Velenje

Da se malo pohvalim... :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Da se malo pohvalim... :D   Da se malo pohvalim... :D Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 11:41 pm

joj kje je dobu zito za te enote
Nazaj na vrh Go down
https://www.youtube.com
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Da se malo pohvalim... :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Da se malo pohvalim... :D   Da se malo pohvalim... :D Icon_minitimeSre Feb 20, 2008 11:43 pm

U peesda. Po številu herojev sodeč je temu človeku ene 173 ljudi poslalo okrepitve. Shocked Pa vsega skupaj so imeli notri 12 kolonistov in 3 senatorje. Psiho varianta! Very Happy

Respect! Temu se pa reče bunker na kvadrat!!! Cool
Nazaj na vrh Go down
_slo_noob_
poglavar
_slo_noob_


Število prispevkov : 153
Join date : 30/01/2008

Da se malo pohvalim... :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Da se malo pohvalim... :D   Da se malo pohvalim... :D Icon_minitimeČet Feb 21, 2008 12:37 am

faqqqqqq a je kdo močnejši?? bash bash
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Da se malo pohvalim... :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Da se malo pohvalim... :D   Da se malo pohvalim... :D Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Da se malo pohvalim... :D
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rebel Rising :: Splošno :: Ropotarnica-
Pojdi na: