Rebel Rising
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebel Rising

forum allianse Rebel Rising
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Geek, nerd ali dork?

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Geek, nerd ali dork? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Geek, nerd ali dork?   Geek, nerd ali dork? Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 10:03 pm

Če se že poznamo preko neke online igrice, ki so že pregovorno domena geekov, potem vas bo morda zabaval tale test.

Jaz sem Pure Nerd - 82 % Nerd, 26% Geek, 13% Dork. Very Happy Laughing

Razlaga:
A Nerd is someone who is passionate about learning/being smart/academia.
A Geek is someone who is passionate about some particular area or subject, often an obscure or difficult one.
A Dork is someone who has difficulty with common social expectations/interactions.
You scored better than half in Nerd, earning you the title of: Pure Nerd.

The times, they are a-changing. It used to be that being exceptionally smart led to being unpopular, which would ultimately lead to picking up all of the traits and tendences associated with the "dork." No-longer. Being smart isn't as socially crippling as it once was, and even more so as you get older: eventually being a Pure Nerd will likely be replaced with the following label: Purely Successful.

Congratulations!
Nazaj na vrh Go down
siki
Napoleon Bonaparte



Število prispevkov : 1513
Join date : 20/01/2008

Geek, nerd ali dork? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geek, nerd ali dork?   Geek, nerd ali dork? Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 10:18 pm

Hehe...jst sm modern, cool nerd.Very Happy Najprej sm tko gledu omfg...pol sm pa vidu, da pise cool nerd pa sm reku, da je dobr..Very Happy
Score:
95 % Nerd, 91% Geek, 43% Dork ..impresivno,a?Razz
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Geek, nerd ali dork? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geek, nerd ali dork?   Geek, nerd ali dork? Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 10:24 pm

Hudo! Sem mislila da bo težko kdo še bolj neardy kot jaz. Po moje me rešujejo samo moje plesne sposobnosti. Razz
Nazaj na vrh Go down
siki
Napoleon Bonaparte



Število prispevkov : 1513
Join date : 20/01/2008

Geek, nerd ali dork? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geek, nerd ali dork?   Geek, nerd ali dork? Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 10:27 pm

pa jst mam tud plesne sposobnosti...nadpovprecne..Very Happy pa sm se zmeri tok nerd..Very Happy sam zato sm pa cool nerd Razz
Nazaj na vrh Go down
l33t
ata admin
l33t


Število prispevkov : 1639
Join date : 19/01/2008
Age : 38
Kraj : Where trance is

Geek, nerd ali dork? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geek, nerd ali dork?   Geek, nerd ali dork? Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 10:41 pm

hehe siki sem dobo iste rezultate Shocked . Sam ni mi jasno kak sem lahko tak hudo fejst "nerd" ,če pa se učim ful nena rad. Pa kak sem lahko tak hudo fejst "geek" ,če se nena za dobeno stvar full zanimam.
Nazaj na vrh Go down
https://zerosz.slovenianforum.com
VanWilder
mama admin
VanWilder


Število prispevkov : 605
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Zgornja Kungota (okoliš MB)

Geek, nerd ali dork? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geek, nerd ali dork?   Geek, nerd ali dork? Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 11:08 pm

Can you read, write or speak any specialized, "non-traditional" language? (A few possibilities: Tolkien's Elvish, Klingon, l33t, Celtic Runes, Esperanto, etc.)


stari kaki jezik te to je l33t rolling on the flour vprašanje na testu

95 % Nerd, 91% Geek, 43% Dork
moj rezultat. totalni piflar izpadnem vun ko pa komaj kako pizdarijo prečitam


Nazadnje urejal/a Ned Feb 03, 2008 11:26 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Rage_
Napoleon Bonaparte
Rage_


Število prispevkov : 593
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Asgard

Geek, nerd ali dork? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geek, nerd ali dork?   Geek, nerd ali dork? Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 11:12 pm

Your Score: Modern, Cool Nerd
95 % Nerd, 91% Geek, 43% Dork

afro
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Geek, nerd ali dork? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Geek, nerd ali dork?   Geek, nerd ali dork? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Geek, nerd ali dork?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rebel Rising :: Splošno :: Ropotarnica-
Pojdi na: