Rebel Rising
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebel Rising

forum allianse Rebel Rising
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Cas, ko ne igrate traviana:)

Go down 
+7
Helios
sebek
tormentor666
l33t
MadMaxxx
Rage_
siki
11 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
siki
Napoleon Bonaparte



Število prispevkov : 1513
Join date : 20/01/2008

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 2:54 pm

Evo pa, da jst se drugo temo odprem...pa bi vs povprasu mal kaj kj drgac pocnete? Studirate? Kaj studirate? Delate? Kje delate in podobno?
Nazaj na vrh Go down
Rage_
Napoleon Bonaparte
Rage_


Število prispevkov : 593
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Asgard

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 4:07 pm

Eni delamo in studiramo.. in se najdemo kako minuto al pa 200 za travian :S Very Happy
Nazaj na vrh Go down
MadMaxxx
Napoleon Bonaparte
MadMaxxx


Število prispevkov : 787
Join date : 19/01/2008
Age : 39
Kraj : Spodnji Gasteraj

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 4:13 pm

Delam trenutno v McDonaldsu na Tržaški v MB ob študiju.
Nazaj na vrh Go down
siki
Napoleon Bonaparte



Število prispevkov : 1513
Join date : 20/01/2008

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 4:21 pm

Dobri ste...svaka cast...studirat in delat...pa se na travianu bit...pomoje vm use lih isto casa vzame.Smile Sicer pa ja...zase bi lahko povedu, glede na to, da sm jst odpru temo..Smile Jst samo studiram..nc ne delam...na sreco mi ni potrebno...sicer pa studiram racunalnistvo in informatiko v Lj.
Nazaj na vrh Go down
l33t
ata admin
l33t


Število prispevkov : 1639
Join date : 19/01/2008
Age : 38
Kraj : Where trance is

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 4:31 pm

Hehe jaz tud študiram računalništvo in informatiko Smile samo ne v lj ampak mb.Delat men na srečo še tudi ni ravno potrebno včasih pa tudi malo ,da dobimo nekaj extra evrov ,da lahko pol zapijemo Very Happy .Drugače pa se še najde vedno čas za bowling z davidom cheers (vanwilder).Pa košarko no zadnje čase ne več toliko ampak še bo. Drugače pa se že z mojga opisa vrjetno vidi ,da dosti časa posvetim muziki Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://zerosz.slovenianforum.com
Rage_
Napoleon Bonaparte
Rage_


Število prispevkov : 593
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Asgard

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 4:46 pm

Jaz bi pa tudi studiral racunalnistvo in informatiko.. ce nebi prevec bluzil v srednji, ter imel 1 piko vec Sad
Nazaj na vrh Go down
siki
Napoleon Bonaparte



Število prispevkov : 1513
Join date : 20/01/2008

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 4:49 pm

L33t... povej mi kako pa mate v mariboru? Mislm...sm slisu neki kao, da je mal tezje...je res?Smile
Ah _Rage ne sekiri se...ni tok fajn to..Smile Kaj pa si su pol, k nisi prsu gor?
Nazaj na vrh Go down
l33t
ata admin
l33t


Število prispevkov : 1639
Join date : 19/01/2008
Age : 38
Kraj : Where trance is

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 4:52 pm

Sem jaz to tud slišo ,da bi tu naj blo malo težje.Samo ni panike sploh zdaj ne ,ko gre od zadaj bolonski gledajo zdaj malo skoz prste tongue


Nazadnje urejal/a Ned Feb 03, 2008 5:28 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://zerosz.slovenianforum.com
tormentor666
Napoleon Bonaparte
tormentor666


Število prispevkov : 453
Join date : 23/01/2008
Age : 30
Kraj : Velenje

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 4:54 pm

js hodim se v osnovno solo (9 razred xD)
Nazaj na vrh Go down
https://www.youtube.com
siki
Napoleon Bonaparte



Število prispevkov : 1513
Join date : 20/01/2008

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 5:56 pm

Hehe...nm pa nc ne gledajo skoz prste...se vec...se zanalz ns se oproscam na izrazu ampak morm rect jebejo..Smile sam ni nobene panike mi se za zdj...mi kr gre..Smile Vids..maste mal tezje pa vm gledajo skoz prste, mi mamo pa lazje pa nm ne...pa smo na istem..Smile

Smo pa res vseh spolov in starosti tele..Smile
Nazaj na vrh Go down
Rage_
Napoleon Bonaparte
Rage_


Število prispevkov : 593
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Asgard

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 6:34 pm

Jaz hodim v komercialno vecerna 6a stopnja.. potem pa naprej za 7mo (samo pomoje ne, ker bom presaltal na isto vecerno 6a informatika) :S


also
dokaj nujno bi rabil sitterja, ker tole ni moglo priti bolj nerodno.. ponedeljek pa torek delam od 6ih popoldne do 6ih zjutraj + vmes se v torek predavanja in bi dokaj nujno rabil enega sitterja ki bi bil dokaj aktiven na mojmu accu.. rabil bi da mi naredi 3 koloniste (enega ali pa dva bom sam naredil do jutri) ter zasede cropperja ki ga bom povedal na zsju
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 7:02 pm

MadMaxxx - upam da nisi ti tisti "bizgec" na Tržaški, ki se ob večjem naročilu zmeraj zmede in pozabi dat kaki hamburger Smile

drugače pa... študij zaključen, in sem že zaposlena...
Nazaj na vrh Go down
sebek
Glavni köh
Glavni köh
sebek


Število prispevkov : 908
Join date : 19/01/2008
Age : 43
Kraj : Vršnik (okolica MB, okolica Kungote)

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 7:04 pm

aneri je napisal/a:
MadMaxxx - upam da nisi ti tisti "bizgec" na Tržaški, ki se ob večjem naročilu zmeraj zmede in pozabi dat kaki hamburger Smile

drugače pa... študij zaključen, in sem že zaposlena...

UUUUUUUUUUU, če on pol tota boli malo ne!!! Drugače jas oddal diplomo, čakam na zagovor, za službo pa tutdi že verjetno zmenjen.
Nazaj na vrh Go down
l33t
ata admin
l33t


Število prispevkov : 1639
Join date : 19/01/2008
Age : 38
Kraj : Where trance is

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 7:05 pm

aneri je napisal/a:
MadMaxxx - upam da nisi ti tisti "bizgec" na Tržaški, ki se ob večjem naročilu zmeraj zmede in pozabi dat kaki hamburger Smile

drugače pa... študij zaključen, in sem že zaposlena...

se nebi čudil ,če bi bil on rolling on the flour
Nazaj na vrh Go down
https://zerosz.slovenianforum.com
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 7:07 pm

Jaz pa delam kot tržna raziskovalka in sem tam redno full-time zaposlena, v prostem času pa neznansko rada plešem salso, čez vikende s tipom hodiva v Gmajnice sprehodit kakšnega kužka, berem bloge, nekaj se tudi za politiko zanimam in to je to. Smile
Nazaj na vrh Go down
sebek
Glavni köh
Glavni köh
sebek


Število prispevkov : 908
Join date : 19/01/2008
Age : 43
Kraj : Vršnik (okolica MB, okolica Kungote)

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 7:12 pm

Helios je napisal/a:
Jaz pa delam kot tržna raziskovalka in sem tam redno full-time zaposlena, v prostem času pa neznansko rada plešem salso, čez vikende s tipom hodiva v Gmajnice sprehodit kakšnega kužka, berem bloge, nekaj se tudi za politiko zanimam in to je to. Smile

Torej bi mogla ti bit naš diplomat, če se zanimaš za politiko!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
VanWilder
mama admin
VanWilder


Število prispevkov : 605
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Zgornja Kungota (okoliš MB)

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 7:22 pm

ja evo te pa še z moje strani sem študent (full time lenuh) Smile študiram isto kot l33t in siki samo da sma z l33t-om sošolca v mb na FERI.

madmaxxx sem na tvoji strani in res upam da ni aneri tebe prepoznala Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Helios
Kleopatra
Kleopatra
Helios


Število prispevkov : 1095
Join date : 31/01/2008
Age : 42
Kraj : Ljubljana

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 7:25 pm

sebek je napisal/a:
Torej bi mogla ti bit naš diplomat, če se zanimaš za politiko!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Se bomo pogovarjali o tem kaj več ko bom ob službi diplomirala (jebat ga, ko sem pa začela že pred koncem faksa redno delat in sem diplomo odlašala) in dokončala službeni enoletni študij. Eeee, potem se pa še s hudičem zmenim da dušo proda. Razz
Nazaj na vrh Go down
l33t
ata admin
l33t


Število prispevkov : 1639
Join date : 19/01/2008
Age : 38
Kraj : Where trance is

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 7:32 pm

VanWilder je napisal/a:
študent (full time lenuh
rolling on the flour Dobro povedano .Samo si pozabo povedat ,da to že od srednje dalje Smile
Nazaj na vrh Go down
https://zerosz.slovenianforum.com
VanWilder
mama admin
VanWilder


Število prispevkov : 605
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Zgornja Kungota (okoliš MB)

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 8:10 pm

off topic saj pa ne rabijo vse vedet, drugač pa kdo se meni rolling on the flour off topic
Nazaj na vrh Go down
MadMaxxx
Napoleon Bonaparte
MadMaxxx


Število prispevkov : 787
Join date : 19/01/2008
Age : 39
Kraj : Spodnji Gasteraj

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 11:23 pm

aneri jaz nisem tisti ki se stalno zmede ker ne delam na blagajni Smile vcasih sem na 2 okencu na drivu vecinoma pa v kuhinji al pa nocna
Nazaj na vrh Go down
VanWilder
mama admin
VanWilder


Število prispevkov : 605
Join date : 19/01/2008
Age : 37
Kraj : Zgornja Kungota (okoliš MB)

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 11:28 pm

vsi v maca madmaxxx tala zastonj rolling on the flour rolling on the flour rolling on the flour
Nazaj na vrh Go down
MadMaxxx
Napoleon Bonaparte
MadMaxxx


Število prispevkov : 787
Join date : 19/01/2008
Age : 39
Kraj : Spodnji Gasteraj

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 11:29 pm

hvala za support VanWilder
Nazaj na vrh Go down
l33t
ata admin
l33t


Število prispevkov : 1639
Join date : 19/01/2008
Age : 38
Kraj : Where trance is

Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 11:31 pm

on je škrt freh .Moreš it ko sonja dela se naješ ko svinja skoro zastojn koh
Nazaj na vrh Go down
https://zerosz.slovenianforum.com
Gost
Gost




Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitimeNed Feb 03, 2008 11:37 pm

no, saj za mc´drive je bilo to mišljeno Smile


no saj je ok, dobš potem vsaj zastojn krompirček, ko se prideš nazaj kregat, da nisi dobil vsega Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Cas, ko ne igrate traviana:) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Cas, ko ne igrate traviana:)   Cas, ko ne igrate traviana:) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Cas, ko ne igrate traviana:)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rebel Rising :: Splošno :: Ropotarnica-
Pojdi na: